Jídlo, recepty a vaření

Chutné španělské recepty

Dostali jste chuť si do zimního období vnést trochu exotiky a připomenout si tak alespoň na chvíli léto? Můžete to tak učinit i pomocí španělské kuchyně! Zkuste trochu experimentovat a udělat rodině typický španělský oběd.

Inspiraci přijďte načerpat na http://www.spanelskerecepty.cz/. Víte, že je to vlastně naprosto geniální stránka? Vysvětlím. Nejdříve si vyberete, jaké jídlo by to mělo být podle určitých parametrů – pro nezasvěcené třeba podle doby přípravy, jestli to má být oběd či dezert, nebo podle kalorické hodnoty; pro více zaběhnuté třeba podle regionu, pro který je toto španělské jídlo typické. Až si nakonec vyberete recept, který vás zaujal třeba i krásnou fotkou, která je u každého jednoho receptu vyobrazena, přijdete na další věc, která je zde perfektní. Kromě srozumitelného postupu přípravy se dozvíte, ze kterého regionu jídlo pochází, energetickou hodnotu včetně počtu gramů bílkovin, sacharidů, tuků i cholesterolu a dobu potřebnou k vaření. A teď pozor! V pravém sloupečku pod titulkem suroviny si vyberete počet osob, pro které budete vařit, a množství jednotlivých ingrediencí se vám samo přepočítá!

Určitě si všimnete, že některé suroviny jsou zároveň i hypertextovým odkazem. Tato stránka je totiž kromě „online experta na recepty“ také e-shopem, kde si typické španělské suroviny můžete zakoupit. Tak už souhlasíte, že využitelnost této jedné stránky se opravdu nedá nazvat jinak, nežli že je geniální?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup