Jídlo, recepty a vaření
Kvalitní víno v hlavní roli

Kvalitní víno v hlavní roli

Pěstitelé kvalitního vína dávají do celkové péče celé své srdce. V dnešní době se většina zkušených pěstitelů a majitelů vinic vrací k šetrnému a ekologickému ošetřování vinic, což v praxi znamená minimalizaci chemických zásahů a uchování správné rovnováhy biotopu. Díky této skutečnosti je vysoká kvalita vín velmi pozitivní. Společnost Alifea Wine se zabývá dovozem a následným prodejem kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín ze všech koutů světa. Mezi naše dodavatele kvalitního vína patří takové vinařské velmoci, jako jsou například Francie, Itálie, Německo, Španělsko, Austrálie, Nový Zéland, anebo Chile.

Největší výběr za nejnižší ceny

V našem sortimentu se nachází největší výběr kvalitních vín, které si jen dovedete představit. Pro lepší orientaci se mohou zákazníci řídit počtem hvězdiček na jednotlivých vínech, jež vyjadřují náš názor na kvalitu vína v poměru k ceně. Všechna kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína z našeho portfolia prochází přísným degustačním výběrem, trvajícím mnohdy několik měsíců i let. Pro kvalitu vín děláme opravdu maximum. Náš zákazník je pro nás prvořadý. V případě potřeby, či jakéhokoliv dotazu se na nás obraťte, rádi vám pomůžeme. Těšíme se na všechny nové zákazníky.

Náš zákazník, náš pán

Kvalitní vína z našeho sortimentu dostávají od nás náležitou péči, jež navazuje na péči pěstitelů těchto vín. Kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína uchováváme ve speciálních klimatizovaných skladech s kontrolovanou teplotou a vlhkostí, což urychluje jejich zrání. Na pravidelně pořádaných degustacích vín si může každý milovník tohoto moku vyzkoušet, jaké víno je pro něj vhodné. Tyto degustace probíhají v přátelské atmosféře, pod vedením zkušených odborníků na víno a sommeliérů. Objednejte si v našem e-shopu degustační sady vín za velice výhodnou cenu. Přejeme vám spokojený výběr!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup