Jídlo, recepty a vaření

Závodní stravování na vysoké úrovni

Plánujete uspořádat rodinnou oslavu ve velkém stylu? Chcete pořádat firemní večírek či jakoukoliv jinou sešlost se svými obchodními partnery či kolegy? Potom budete jistě vyžadovat kvalitní služby z pohledu nápadité a lahodné gastronomie.

Nechcete-li mít s touto oblastí jakoukoliv práci, svěřte se do rukou profesionálních specialistů. Navštivte prostory společnosti ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o., kde naleznete velice kvalitní závodní stravování. Plnohodnotný servis v komfortním prostředí, kde si všichni strávníci přijdou na své.

Nadstandardní firemní stravování

Restaurace uvedeného typu běžně nabízí hned několik druhů hotových a minutkových jídel, obložených a ovocných talířů, polévek či točených džusů. Své chuťové smysly v tomto směru uspokojí naprosto každý návštěvník.

Firma se dlouhodobě zabývá i výrobou a následnou distribucí hotových a hluboce zmražených jídel. Ty vám mohou být dodávány v odpovídajícím množství na předem dané místo. Firemní stravování je v tomto směru povýšeno na mnohem vyšší úroveň.

Provozování prodeje potravin naplňuje všechny hygienické a gastronomické standardy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kompletní cateringové služby

Vedle výše zmíněného se firma ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. zabývá i zajištěním stravování na vámi pořádaných akcích mimo provozovny této společnosti. Závodní stravování Praha může být realizováno na vámi zvoleném místě.

K dispozici vám bude profesionální personál, předem dané jídelní menu a dostatečná zásoba nápojů. Přesně tak, jak si budete do nejmenšího detailu přát.

Přenechte povinnosti a starosti s kvalitní stravou těm, jež tomuto oboru dostatečně rozumí. Postarejte se o to, že vámi pořádaná oslova bude pro hosty nezapomenutelným gastronomickým zážitkem a všichni si nebudou moci vynachválit předkládaný servis. To vše ve spojení se zajímavými cenami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup