Jídlo, recepty a vaření

S astaxanthinem se vám bude vstávat lépe

Všichni, kteří mají problém s ranním rozjezdem, a ještě v poledne mají pocit, že vstali sotva před deseti minutami, by se měli zamyslet nad tím, zda někde nedělají nějakou chybu. Je to i váš případ? Možná bude stačit, když zamezíte velkým výkyvům ve svém spánkovém režimu. Někomu stačí i dvoudenní ponocování a brzké ranní vstávání, aby jeho biorytmus dostal pořádně na frak. Pokud už tento zmatek svému tělu přivodíte, zkuste to napravit tím, že alespoň nějaký čas budete vstávat a uléhat přibližně ve stejnou dobu každý den, a to i o víkendu. K tomu je dobré přidat antioxidanty, zejména přírodní, ve formě superpotravin. Jednou z nich může být také astaxanthin, který je v současné době považován za jeden z nejvýznamnějších a nejsilnějších přírodních antioxidantů vůbec.

Víme, jak na snížení cholesterolu přírodní cestou

Jistě není třeba polemizovat o prospěšnosti každodenní ranní rozcvičky. Většina úspěšných lidí začíná svůj den právě protahováním a cvičením. Zkuste to také a uvidíte, že si po pár týdnech ráno bez rozcvičky už ani nedokážete představit. Po rozcvičce nezapomeňte každé ráno aplikovat omlazující krém. Již po pár týdnech uvidíte výsledky, pokud použijete opravdu účinný krém proti vráskám s obsahem astaxanthinu. Nehledě k tomu, že nejen astaxanthin, ale i pravidelné ranní protažení může vést k posílení imunity. S tím pak již jde ruku v ruce také detoxikace těla a snížení cholesterolu přírodní cestou.

Zařaďte do snídaně superpotraviny

Patříte k těm lidem, kteří nesnídají? Pak děláte velkou chybu! Nikdy byste neměli odcházet z domu s prázdným žaludkem. Základem každé správné snídaně by měly být komplexní sacharidy, které vám dodají potřebnou energii do první poloviny dne. Pamatovat byste měli i na bílkoviny a v neposlední řadě zařadit do jídelníčku také nějakou tu superpotravinu. Ideální je pro tyto účely Algastin s vysokým obsahem astaxanthinu. Jedná se o přípravek na posílení imunity. Jako superpotravina patří mezi potraviny na snížení cholesterolu. Astaxanthin však  můžete přidávat i do krémů proti vráskám.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup