Jídlo, recepty a vaření
Nerezové vybavení do kuchyní

Vhodný materiál na výrobu kvalitního gastro zařízení

Vhodný materiál na výrobu gastro zařízení může pomoci ke splnění přísných hygienických podmínek. Kromě toho vyniká i snadnou a komfortní údržbou.

Dokonalý materiál pro výrobu gastronomického vybavení

Jistotu dodržování přísných hygienických podmínek v gastronomických provozech si můžete zajistit i vhodným druhem nábytku a vybavení, které je přímo pro tyto účely určeno. Jedním z materiálů, který se v tomto oboru plně osvědčil, je potravinářská nerez ocel.

  • Nerezový gastro nábytek se vyznačuje snadnou údržbou a naprostou zdravotní nezávadností.
  • Může být tedy bez problémů použit v restauracích, kavárnách, cukrárnách, pekařstvích, barech i jídelnách.
  • Vzhledem ke zmíněným vlastnostem je možné některé druhy těchto zařízení využít i v laboratořích či nemocnicích.

Důležitou součástí vybavení každého gastronomického zařízení jsou velice namáhané pracovní desky. Nejvyšší komfort pro personál i pro hosty přinášejí nerezové pracovní desky, které mohou být celonerezové anebo kombinovány s některými dalšími materiály.

  • Nerezové pracovní desky mohou být vyrobeny přesně podle návrhu zadavatele.
  • Mohou mít tedy i atypické rozměry.

Komfortní vzhled jako bonus

Stejné požadavky, jaké splňují nerezové pracovní desky, plní i nerezové regály, které se vyrábí s celonerezovém provedení s plnými nebo roštovými policemi. Na veškeré nerezové gastro zařízení se využívá potravinářská nerez ocel 17.241, která vyhovuje i těm nejnáročnějším požadavkům.

  • Kvalitní potravinářská nerezová ocel vyniká nejen uvedenými užitnými vlastnostmi, ale i luxusním vzhledem.
  • Provozovny, které využívají gastro nábytek z tohoto materiálu, se většinou řadí k prestižním a komfortním výrobnám pokrmů.

Své využití nachází nerezové vybavení ve studené i teplé kuchyni. Mezi nerezové gastro pomůcky, které jsou v potravinářském odvětví využívány, patří i různé vyhřívací technologie nebo transportní zařízení.

  • Nerezové kuchyňské prvky nacházíme stále častěji i v domácnostech, kde jsou čím dál více součástí běžného kuchyňského vybavení.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup